Czwartek, 25 Kwietnia 2024   imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

Pechowy remis z Pogonią. Za tydzień mecz na szczycie

Data publikacji: 2017-10-16, Data modyfikacji: 2017-10-17
A A AWydrukDrukuj

W meczu IX kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi zremisowała na własnym stadionie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1-1. Do meczu z Pogonią nasz zespół przystępował dość mocno osłabiony. Za żółte kartki pauzowali Maciej Kencel i Piotr Skałbania, natomiast urazy wykluczyły z gry Adriana Karaska i Damiana Stanisławskiego. Pierwsza połowa to przewaga gości, którzy od początku chcieli objąć prowadzenie w tym spotkaniu. Dobre okazje miał przede wszystkim Strzałkowski, jednak tego dnia napastnik Pogoni był wyjątkowo nieskuteczny. Po początkowej przewadze powoli do głosu zaczął dochodzić nasz zespół. Dobre okazje na objęcie prowadzenia nie wykorzystali Patryk Strus czy też Hubert Śliwiński. Goście groźnie kontratakowali jednak w naszej bramce bardzo dobrze spisywał się Sebastian Przyrowski. Do przerwy bramek jednak nie zobaczyliśmy.

Pełna treść wiadomości na: bialobrzegi.kei.pl/pilica/pilka-nozna-seniorzy/seniorzy-wydarzenia/9-pechowy-remis-z-pogonia-za-tydzien-mecz-na-szczycie.html
bialobrzegi.kei.pl, Źródło artykułu: bialobrzegi.kei.pl