Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

EUROPEJSKIE DNI PRACODAWCÓW 2017

Data publikacji: 2017-11-17, Data modyfikacji: 2017-11-19
A A AWydrukDrukuj  
 
Europejskie Dni Pracodawców 2017           14.11.2017 r. Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach zorganizował konferencję w ramach „Europejskich Dni Pracodawców 2017” poświęconą wspieraniu współpracy pomiędzy Publicznymi Służbami Zatrudnienia, a Pracodawcami z terenu powiatu białobrzeskiego.          Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej PUP w Białobrzegach i wzięli w nim udział zaproszeni Pracodawcy oraz pracownicy tutejszego urzędu pracy. Uczestnicy konferencji mogli wysłuchać wystąpienia Anny Wieczorek dyrektora PUP, dotyczącego aktualnej sytuacji na rynku pracy w tym o coraz większych problemach Pracodawców ze znalezieniem odpowiednich pracowników.

Pełna treść wiadomości na: pupbialobrzegi.pl/wydarzenie/232/europejskie-dni-pracodawcow-2017
pupbialobrzegi.pl, Źródło artykułu: pupbialobrzegi.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat białobrzeski – siedziba powiatu miesići się w mieście Białobrzegi. Powiat południowego Mazowsza, obejmujący zasięgiem miasto i gminę Białobrzegi stanowiące siedzibę powiatu, miasto i gminę Wyśmierzyce oraz gminy: Promna, Radzanów, Stara Błotnica i Stromiec. Powiat położony w Dolinie Pilicy, która została zatwierdzona jako Strefa Krajobrazu Chronionego - "Dolina Pilicy i Drzewiczki" i stanowi ona doskonałe miejsce wypoczynku mieszkańców aglomeracji warszawskiej.

  Powiat poszczycić się może doskonale rozwinięta gospodarką – na jego terenie działa wiele przedsiębiorstw i wytwórni, w tym ceniona wytwórnia napojów „Zbyszko”, czy znany producent obuwia – firma Stanley.

  Powiat położony jest na trasie drogi ekspresowej nr 7.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola