Belka
Piątek, 2 Czerwca 2023   imieniny: Marianna, Marzena, Erazm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Fotografia ślubna i okolicznościowa

 

Nie ma znaczenia komu robię zdjęcia - młodej parze, dzieciom czy osobom starszym - za każdym razem staram się uchwycić na fotografiach piękno i ulotność uczuć towarzyszących nam w danej chwili.

Utrwalam rzeczywistość aby wydobyć niepowtarzalne ujęcia i chwile, dzięki którym jesteśmy w stanie roześmiać się lub rozczulić, przywołując wspomnienia nawet po wielu, wielu latach.

Mam gorącą nadzieję że powstałe fotografie zatrzymają na moment uciekający czas.

Posiadam zaświadczenie z Kurii Metropolitalnej Warszawskiej zezwalające na fotografowanie w czasie uroczystości religijnych.

Zapraszam na stronę Internetową wojcieszek.com.pl

 

Kontakt

tel. kom. 605-264-058

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat białobrzeski – siedziba powiatu miesići się w mieście Białobrzegi. Powiat południowego Mazowsza, obejmujący zasięgiem miasto i gminę Białobrzegi stanowiące siedzibę powiatu, miasto i gminę Wyśmierzyce oraz gminy: Promna, Radzanów, Stara Błotnica i Stromiec. Powiat położony w Dolinie Pilicy, która została zatwierdzona jako Strefa Krajobrazu Chronionego - "Dolina Pilicy i Drzewiczki" i stanowi ona doskonałe miejsce wypoczynku mieszkańców aglomeracji warszawskiej.

Powiat poszczycić się może doskonale rozwinięta gospodarką – na jego terenie działa wiele przedsiębiorstw i wytwórni, w tym ceniona wytwórnia napojów „Zbyszko”, czy znany producent obuwia – firma Stanley.

Powiat położony jest na trasie drogi ekspresowej nr 7.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola