Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

IX Rejonowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

Data publikacji: 2018-12-11, Data modyfikacji: 2018-12-11
A A AWydrukDrukuj  
 
W poniedziałkowy poranek tj. 10 grudnia 2018 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach odbyły się IX Rejonowe Eliminacje Festiwalu Kolęd i Pastorałek Staropolskie Kolędowanie Radom 2018. W tym roku gościliśmy 29 wokalistów, w tym 2 duety i zespół. Uczestnicy reprezentowali: PP nr 1 im. Jasia i Małgosi w Białobrzegach, PP nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach, PSP w Suchej, PSP im. H. Sienkiewicza w Rogolinie, PSP im. Ks. K. Kniedziałowskiego w Dobieszynie, PSP im. J. Korczaka w Czarnocinie, PSP im. D. Czachowskiego w Stromcu, LO im. AK w Białobrzegach, ZSP im. St. Staszica w Białobrzegach, PSP im. T. Kościuszki w Podlesiu Dużym, MGOK w Białobrzegach.

Pełna treść wiadomości na: bialobrzegi.pl/informator-gminny/kultura-sport-edukacja/689-ix-rejonowy-festiwal-koled-i-pastoralek.html
bialobrzegi.pl, Źródło artykułu: bialobrzegi.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat białobrzeski – siedziba powiatu miesići się w mieście Białobrzegi. Powiat południowego Mazowsza, obejmujący zasięgiem miasto i gminę Białobrzegi stanowiące siedzibę powiatu, miasto i gminę Wyśmierzyce oraz gminy: Promna, Radzanów, Stara Błotnica i Stromiec. Powiat położony w Dolinie Pilicy, która została zatwierdzona jako Strefa Krajobrazu Chronionego - "Dolina Pilicy i Drzewiczki" i stanowi ona doskonałe miejsce wypoczynku mieszkańców aglomeracji warszawskiej.

  Powiat poszczycić się może doskonale rozwinięta gospodarką – na jego terenie działa wiele przedsiębiorstw i wytwórni, w tym ceniona wytwórnia napojów „Zbyszko”, czy znany producent obuwia – firma Stanley.

  Powiat położony jest na trasie drogi ekspresowej nr 7.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola