Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kolejne środki na drogi dla Gminy Białobrzegi

Data publikacji: 2018-04-19, Data modyfikacji: 2018-04-19
A A AWydrukDrukuj  
 
W Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji burmistrz Adam Bolek odebrał promesę  w wysokości 790 tys. zł na odbudowę dwóch dróg w gminie Białobrzegi. Zadania będą zrealizowane jeszcze w tym roku. W Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi Adam Bolek odebrał z rąk Sekretarza Stanu Jarosława Zielińskiego promesę na odbudowę dróg gminnych. Środki w wysokości 790 tys. zł pochodzą z puli przeznaczonej na usuwanie skutków klęsk żywiołowych.

Pełna treść wiadomości na: bialobrzegi.pl/informator-gminny/aktualnosci/619-kolejne-srodki-na-drogi-dla-gminy-bialobrzegi.html
bialobrzegi.pl, Źródło artykułu: bialobrzegi.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat białobrzeski – siedziba powiatu miesići się w mieście Białobrzegi. Powiat południowego Mazowsza, obejmujący zasięgiem miasto i gminę Białobrzegi stanowiące siedzibę powiatu, miasto i gminę Wyśmierzyce oraz gminy: Promna, Radzanów, Stara Błotnica i Stromiec. Powiat położony w Dolinie Pilicy, która została zatwierdzona jako Strefa Krajobrazu Chronionego - "Dolina Pilicy i Drzewiczki" i stanowi ona doskonałe miejsce wypoczynku mieszkańców aglomeracji warszawskiej.

  Powiat poszczycić się może doskonale rozwinięta gospodarką – na jego terenie działa wiele przedsiębiorstw i wytwórni, w tym ceniona wytwórnia napojów „Zbyszko”, czy znany producent obuwia – firma Stanley.

  Powiat położony jest na trasie drogi ekspresowej nr 7.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola