Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

OGŁOSZENIE

Data publikacji: 2017-12-27, Data modyfikacji: 2017-12-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Białobrzegi, dnia 27.12.2017r. Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach ul. Składowa 5 26-800 Białobrzegi e-mail: wabi@praca.gov.pl tel. 48-613-43-80 ZAPYTANIE OFERTOWE   Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach zaprasza instytucje szkoleniowe posiadające wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy właściwym do siedziby działalności instytucji szkoleniowej, do składania we wskazanym terminie ofert szkoleniowych na 2018r. na zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń indywidualnych w zakresie: - prawo jazdy kat. B+E, C, C+E, D po B, D po C, D+E, - kwalifikacja wstępna, - kwalifikacja wstępna przyspieszona, - kwalifikacja wstępna uzupełniająca, - szkolenia okresowe.

Pełna treść wiadomości na: pupbialobrzegi.pl/wydarzenie/240/ogloszenie
pupbialobrzegi.pl, Źródło artykułu: pupbialobrzegi.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat białobrzeski – siedziba powiatu miesići się w mieście Białobrzegi. Powiat południowego Mazowsza, obejmujący zasięgiem miasto i gminę Białobrzegi stanowiące siedzibę powiatu, miasto i gminę Wyśmierzyce oraz gminy: Promna, Radzanów, Stara Błotnica i Stromiec. Powiat położony w Dolinie Pilicy, która została zatwierdzona jako Strefa Krajobrazu Chronionego - "Dolina Pilicy i Drzewiczki" i stanowi ona doskonałe miejsce wypoczynku mieszkańców aglomeracji warszawskiej.

  Powiat poszczycić się może doskonale rozwinięta gospodarką – na jego terenie działa wiele przedsiębiorstw i wytwórni, w tym ceniona wytwórnia napojów „Zbyszko”, czy znany producent obuwia – firma Stanley.

  Powiat położony jest na trasie drogi ekspresowej nr 7.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola