Belka
Piątek, 2 Czerwca 2023   imieniny: Marianna, Marzena, Erazm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

OGŁOSZENIE

Data publikacji: 2017-12-27, Data modyfikacji: 2017-12-29
A A AWydrukDrukuj  
 
  Białobrzegi, dnia 27.12.2017 r. Powiatowy Urząd Pracy ul. Składowa 5 26-800 Białobrzegi e-mail: [email protected] tel. 48-613-43-80   Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na udzielenie świadczeń zdrowotnych na 2018r. polegających na wykonaniu badań okresowych pracowników PUP oraz badań lekarskich osobom bezrobotnym określonych w art. 2 ust. 3 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2017 r., poz. 1065 z późn. zm.) Oferta powinna zawierać cenę brutto za: a) badanie okresowe dla jednego pracownika wraz z wydaniem orzeczenia, b) badanie lekarskie dla jednego bezrobotnego stwierdzające zdolność bezrobotnego do wykonywania pracy, odbywania stażu, uczestnictwa w szkoleniach (np. kandydatów na kierowców, operatorów wózków jezdniowych, operatorów maszyn budowlanych i drogowych, spawaczy itp.) wraz z wydaniem orzeczenia, c) badania psychologiczne określające predyspozycję wymaganą do wykonywania zawodu kierowcy, Odpowiedzi oczekujemy w terminie do 11.01.2018 r.

Pełna treść wiadomości na: pupbialobrzegi.pl/wydarzenie/241/ogloszenie
pupbialobrzegi.pl, Źródło artykułu: pupbialobrzegi.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat białobrzeski – siedziba powiatu miesići się w mieście Białobrzegi. Powiat południowego Mazowsza, obejmujący zasięgiem miasto i gminę Białobrzegi stanowiące siedzibę powiatu, miasto i gminę Wyśmierzyce oraz gminy: Promna, Radzanów, Stara Błotnica i Stromiec. Powiat położony w Dolinie Pilicy, która została zatwierdzona jako Strefa Krajobrazu Chronionego - "Dolina Pilicy i Drzewiczki" i stanowi ona doskonałe miejsce wypoczynku mieszkańców aglomeracji warszawskiej.

  Powiat poszczycić się może doskonale rozwinięta gospodarką – na jego terenie działa wiele przedsiębiorstw i wytwórni, w tym ceniona wytwórnia napojów „Zbyszko”, czy znany producent obuwia – firma Stanley.

  Powiat położony jest na trasie drogi ekspresowej nr 7.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola