Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pierwsi białobrzeżanie 2018 roku

Data publikacji: 2018-01-12, Data modyfikacji: 2018-01-13
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 12 stycznia burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi Adam Bolek złożył wizytę pierwszej białobrzeżance i pierwszemu białobrzeżaninowi, urodzonym w 2018 r. Helenka i Marcel to dzieci, mieszkające w gminie Białobrzegi, które przyszły na świat w Nowym Roku. 1 stycznia, trzy minuty po północy w szpitalu w Grójcu urodziła się Helenka, córka Państwa Malwiny i Konrada Leśnowolskich, mieszkających w Suchej. To pierwsza białobrzeżanka urodzona w Nowym Roku i jednocześnie pierwszy nowy mieszkaniec gminy Białobrzegi w 2018 roku. Z kolei w Radomiu o godz. 8.15 urodził się pierwszy białobrzeżanin o imieniu Marcel, mieszkaniec Białobrzegów. Jego rodzicami są Państwo Aneta i Jarosław Fołtynowie.  

Pełna treść wiadomości na: bialobrzegi.pl/informator-gminny/aktualnosci/599-pierwsi-bialobrzezanie-2018-roku.html
bialobrzegi.pl, Źródło artykułu: bialobrzegi.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat białobrzeski – siedziba powiatu miesići się w mieście Białobrzegi. Powiat południowego Mazowsza, obejmujący zasięgiem miasto i gminę Białobrzegi stanowiące siedzibę powiatu, miasto i gminę Wyśmierzyce oraz gminy: Promna, Radzanów, Stara Błotnica i Stromiec. Powiat położony w Dolinie Pilicy, która została zatwierdzona jako Strefa Krajobrazu Chronionego - "Dolina Pilicy i Drzewiczki" i stanowi ona doskonałe miejsce wypoczynku mieszkańców aglomeracji warszawskiej.

  Powiat poszczycić się może doskonale rozwinięta gospodarką – na jego terenie działa wiele przedsiębiorstw i wytwórni, w tym ceniona wytwórnia napojów „Zbyszko”, czy znany producent obuwia – firma Stanley.

  Powiat położony jest na trasie drogi ekspresowej nr 7.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola