Belka
Piątek, 2 Czerwca 2023   imieniny: Marianna, Marzena, Erazm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA PRACODAWCÓW

Data publikacji: 2017-10-25, Data modyfikacji: 2017-10-26
A A AWydrukDrukuj  
 
     Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach zaprasza pracodawców z powiatu białobrzeskiego na spotkanie informacyjne dotyczące oferowanych usług Urzędu Pracy, organizowane 14 listopada 2017 r. w godz. 1100– 1300 w sali konferencyjnej tutejszego Urzędu.       Kampania informacyjna odbędzie się w ramach wydarzenia organizowanego w Polsce w ramach inicjatywy sieci Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia „Europejskie Dni Pracodawców 2017”.      Celem spotkania będzie nawiązanie współpracy, podtrzymanie kontaktu i promocja współpracy na linii pracodawca - urząd pracy oraz omówienie aktualnej sytuacji dotyczącej pomocy Urzędu Pracy w zatrudnianiu pracowników.                                                                                                       Anna Wieczorek                                                                                                      Dyrektor PUP w Białobrzegach

Pełna treść wiadomości na: pupbialobrzegi.pl/wydarzenie/226/spotkanie-informacyjne-dla-pracodawcow
pupbialobrzegi.pl, Źródło artykułu: pupbialobrzegi.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat białobrzeski – siedziba powiatu miesići się w mieście Białobrzegi. Powiat południowego Mazowsza, obejmujący zasięgiem miasto i gminę Białobrzegi stanowiące siedzibę powiatu, miasto i gminę Wyśmierzyce oraz gminy: Promna, Radzanów, Stara Błotnica i Stromiec. Powiat położony w Dolinie Pilicy, która została zatwierdzona jako Strefa Krajobrazu Chronionego - "Dolina Pilicy i Drzewiczki" i stanowi ona doskonałe miejsce wypoczynku mieszkańców aglomeracji warszawskiej.

  Powiat poszczycić się może doskonale rozwinięta gospodarką – na jego terenie działa wiele przedsiębiorstw i wytwórni, w tym ceniona wytwórnia napojów „Zbyszko”, czy znany producent obuwia – firma Stanley.

  Powiat położony jest na trasie drogi ekspresowej nr 7.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola