Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

INSTRUKTOR TERAPII

Data dodania: 2018-08-16
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Jasionna, Stawka minimalna: 0.00 PLN
Zakres obowiązków: PROWADZENIE ZAJĘĆ TERAPEUTYCZNYCH; OPRACOWANIE PRZY UDZIALE UCZESTNIKA I JEGO OPIEKUNA INDYWIDUALNEGO PLANU POSTĘPOWANIA WSPIERAJĄCO-AKTYWIZUJĄCEGO; WSPÓŁPRACA Z PRACOWNIKIEM SOCJALNYM I PSYCHOLOGIEM PRZY SPORZĄDZANIU PLANÓW POSTĘPOWANIA WSPIERAJĄCO-AKTYWIZUJĄCEGO UCZESTNIKÓW; SUMIENNE I SYSTEMATYCZNE REJESTROWANIE PRZEBIEGU POSTĘPOWANIA WSPIERAJĄCO-AKTYWIZUJĄCEGO W OPARCIU O INDYWIDUALNY PLAN POSTĘPOWANIA WSPIERAJĄCO-AKTYWIZUJĄCEGO ORAZ W FORMIE OCENY PÓŁROCZNEJ; ORGANIZOWANIE PRACY W GRUPIE; TWORZENIE WARUNKÓW SPRZYJAJĄCYCH UJAWNIANIU I ROZWIJANIU ZAINTERESOWAŃ I UZDOLNIEŃ UCZESTNIKÓW; PROWADZENIE DZIENNIKA DOKUMENTUJĄCEGO PRACĘ, ODNOTOWYWANIE W NIM PROWADZONYCH ZAJĘĆ; WSPÓŁDZIAŁANIE Z KIEROWNIKIEM I PRACOWNIKAMI PRZY UDZIELANIU NIEZBĘDNEJ POMOCY DLA UCZESTNIKÓW ZWIĄZANEJ Z ICH USAMODZIELNIANIEM; STAŁA WSPÓŁPRACA Z RODZINAMI (OPIEKUNAMI) UCZESTNIKÓW.

Pełna treść ogłoszenia na: pupbialobrzegi.pl/oferta/976/instruktor-terapii
Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach, Źródło ogłoszenia: pupbialobrzegi.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat białobrzeski – siedziba powiatu miesići się w mieście Białobrzegi. Powiat południowego Mazowsza, obejmujący zasięgiem miasto i gminę Białobrzegi stanowiące siedzibę powiatu, miasto i gminę Wyśmierzyce oraz gminy: Promna, Radzanów, Stara Błotnica i Stromiec. Powiat położony w Dolinie Pilicy, która została zatwierdzona jako Strefa Krajobrazu Chronionego - "Dolina Pilicy i Drzewiczki" i stanowi ona doskonałe miejsce wypoczynku mieszkańców aglomeracji warszawskiej.

Powiat poszczycić się może doskonale rozwinięta gospodarką – na jego terenie działa wiele przedsiębiorstw i wytwórni, w tym ceniona wytwórnia napojów „Zbyszko”, czy znany producent obuwia – firma Stanley.

Powiat położony jest na trasie drogi ekspresowej nr 7.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola