Belka
Piątek, 2 Czerwca 2023   imieniny: Marianna, Marzena, Erazm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
Nowy samochód dla niepełnosprawnych

Nowy samochód dla niepełnosprawnych

Data dodania: 2022-04-09
Gmina Białobrzegi zakupiła nowy samochód, dostosowany do przewozu osób niepełnosprawnych.  W pierwszej kolejności będzie on służył do dowozu uczniów z niepełnosprawnościami do naszych placówek oświatowych. więcej »
 
Ostrzeżenie meteorologiczne - Powiat Łańcucki

Ostrzeżenie meteorologiczne - Powiat Łańcucki

Data dodania: 2022-04-01
Zjawisko: Intensywne opady deszczu więcej »
 
Rozpoczęły się prace na targowisku

Rozpoczęły się prace na targowisku

Data dodania: 2022-03-22
W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się prace przy realizacji zadania „Mój rynek – przebudowa targowiska miejskiego w Białobrzegach, etap II”. Kontrakt opiewa na kwotę 2.491.340 zł. Termin wykonania zadania to druga połowa 2022 roku. więcej »
 
Majówka w domu – „inna” nie musi znaczyć „gorsza”

Majówka w domu – „inna” nie musi znaczyć...

Data dodania: 2020-04-26
Tegoroczna majówka dla wielu osób będzie inna niż zwykle. Bezpieczniej spędzić ją w gronie najbliższych we własnym domu, a huczne imprezy z grillem i wycieczki lepiej odłożyć na później. Ci, którzy mają ogród mogą się czuć szczęściarzami, ale nawet balkon czy po prostu to, co mamy w mieszkaniu, możemy z powodzeniem wykorzystać, by długi majowy weekend spędzić w wyjątkowy sposób. Odświętny nastrój może nam towarzyszyć niezależnie od tego, w jakich warunkach będziemy celebrować 1 i 3 maja. Sposobów na to nie brakuje. więcej »
 
 

Kino plenerowe na Rynku

Data dodania: 2019-07-05
Już w sobotę 13 lipca o godzinie 21.00 na białobrzeskim Rynku zostanie wyświetlony megahit "Bohemian Rapsody”. Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego kina na letnią projekcję f... więcej »
 
 

Jednogłośne absolutorium dla burmistrza

Data dodania: 2019-06-28
Podczas sesji w dniu 27 czerwca br. Radni Rady Miasta i Gminy Białobrzegi, na wniosek Komisji Rewizyjnej jednogłośnie udzielili absolutorium za rok 2018 burmistrzowi Adamowi Bolkowi. Udz... więcej »
 
 

Będzie nowy Dom Kultury z kinem

Data dodania: 2019-06-26
Gmina Białobrzegi pozyskała 1,8 mln zł od Samorządu Województwa Mazowieckiego na budowę nowego skrzydła Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Prace rozbiórkowe ruiny kinoteatru – staj... więcej »
 
 

Bezpłatny internet dla mieszkańców i turystów

Data dodania: 2019-06-24
Gmina Białobrzegi podpisała umowę dotacji na kwotę 15.000 euro, czyli na ponad 60.000 złotych z Agencją Wykonawczą ds. Innowacyjności i Sieci Komisji Europejskiej na realizację prog... więcej »
 
 

Najlepsi uczniowie z nagrodą Burmistrza

Data dodania: 2019-06-19
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/19 uczniowie za wybitne osiągniecia w nauce, zaangażowanie w życie szkoły oraz wzorowe zachowanie otrzymali nagrody ufundowane prze... więcej »
 
 

Zawody wędkarskie dla dzieci o "Złotą rybkę"

Data dodania: 2019-06-06
Zgodnie z terminarzem imprez sportowych koło nr 1 PZW w Białobrzegach zorganizowało w dniu 02.06.2109 zawody wędkarskie dla dzieci o „Złotą rybkę”. Impreza ta od lat gromadzi mł... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 177
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat białobrzeski – siedziba powiatu miesići się w mieście Białobrzegi. Powiat południowego Mazowsza, obejmujący zasięgiem miasto i gminę Białobrzegi stanowiące siedzibę powiatu, miasto i gminę Wyśmierzyce oraz gminy: Promna, Radzanów, Stara Błotnica i Stromiec. Powiat położony w Dolinie Pilicy, która została zatwierdzona jako Strefa Krajobrazu Chronionego - "Dolina Pilicy i Drzewiczki" i stanowi ona doskonałe miejsce wypoczynku mieszkańców aglomeracji warszawskiej.

  Powiat poszczycić się może doskonale rozwinięta gospodarką – na jego terenie działa wiele przedsiębiorstw i wytwórni, w tym ceniona wytwórnia napojów „Zbyszko”, czy znany producent obuwia – firma Stanley.

  Powiat położony jest na trasie drogi ekspresowej nr 7.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola