Belka
Poniedziałek, 15 Października 2018   imieniny: Jadwigi, Teresy, Brunona
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Mistrzostwa Świata w tańcach już w piątek

Data dodania: 2018-10-15
W piątek 19 października w Białobrzegach rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Tańcach Par. Serdecznie zapraszamy wszystkich do hali sportowej. W piątek rozpocznie się długo oczek... więcej »
 
 

Informacja o zakończonym naborze wniosków na...

Data dodania: 2018-10-11
. Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegachinformuje, że zakończył nabór wnioskówo refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracydla skierowanego bezrobo... więcej »
 
 

Przyroda ważniejsza od rozwoju gminy?

Data dodania: 2018-10-09
Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Warszawie odmówił zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na budowie zbiornika wodnego w miejscowości Białobrzegi na rzece Pierzchn... więcej »
 
 

Pierwszy inwestor w białobrzeskiej Strefie...

Data dodania: 2018-10-05
Pierwszą firmą, która wybuduje zakład produkcyjny w białobrzeskich terenach inwestycyjnych będzie Firma GIM. Burmistrz Adam Bolek podpisał akt notarialny sprzedaży działek w Specjal... więcej »
 
 

Szczepienia ochronne przeciw grypie

Data dodania: 2018-09-28
Burmistrz Adam Bolek serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy, którzy ukończyli 60 rok życia do wzięcia udziału w „Profilaktycznym programie szczepień przeciw grypie”.Bez... więcej »
 
 

NABÓR WNIOSKÓW NA PRZYZNANIE BONU NA ZASIEDLENIE

Data dodania: 2018-09-27
.             Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach prowadzi nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie w ramach Projektupt.- Aktywizacja os&oacut... więcej »
 
 

NABÓR WNIOSKÓW NA SZKOLENIE PO WER

Data dodania: 2018-09-27
.          Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach prowadzi nabór wniosków o zorganizowanie szkolenia indywidualnego w ramach Projektupt.- Aktywizacja osób młod... więcej »
 
 

Gmina Białobrzegi - Liderem Regionu

Data dodania: 2018-09-24
Na uroczystej gali w Radomiu burmistrz Adam Bolek odebrał nagrodę Lidera Regionu dla Miasta i Gminy Białobrzegi w kategorii Pozyskiwanie środków zewnętrznych. To nagroda za skuteczne ... więcej »
 
 

NABÓR DO STRAŻY MIEJSKIEJ

Data dodania: 2018-09-20
Straż Miejska m.st. Warszawy [z siedzibą ul. Młynarska 43/45, 01-170 Warszawa] poszukuje kandydata na stanowisko Aplikant (w charakterze strażnika miejskiego)     więcej »
 
 

NABÓR WNIOSKÓW NA PRZYZNANIE JEDNORAZOWO...

Data dodania: 2018-09-19
Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach środków rezerwy Fundu... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 170
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat białobrzeski – siedziba powiatu miesići się w mieście Białobrzegi. Powiat południowego Mazowsza, obejmujący zasięgiem miasto i gminę Białobrzegi stanowiące siedzibę powiatu, miasto i gminę Wyśmierzyce oraz gminy: Promna, Radzanów, Stara Błotnica i Stromiec. Powiat położony w Dolinie Pilicy, która została zatwierdzona jako Strefa Krajobrazu Chronionego - "Dolina Pilicy i Drzewiczki" i stanowi ona doskonałe miejsce wypoczynku mieszkańców aglomeracji warszawskiej.

  Powiat poszczycić się może doskonale rozwinięta gospodarką – na jego terenie działa wiele przedsiębiorstw i wytwórni, w tym ceniona wytwórnia napojów „Zbyszko”, czy znany producent obuwia – firma Stanley.

  Powiat położony jest na trasie drogi ekspresowej nr 7.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola