Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

GTA San Andreas - OSP Białobrzegi & OSP Wysoka do wypadku

 
Kolejny odcinek z GTA SA przedstawiający tym razem Jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej z Białobrzeg i Wysokiej w roli głównej. Pluton z JRG Łańcut w składzie 491[R]43,21 i 25 udaje się alarmowo na ćwiczenia po czym na zabezpieczenie rejonu przyjeżdża 499[R]01 & 499[R]02 z OSP Białobrzegi oraz 498[R]73 z OSP Wysoka. Zaraz potem jest wyjazd do wypadku... Pozdrawiam występujących: Gawrosz, Dzasta, Shaary, Lucid_Dream, Skino, Ethans, Ruuc i Fliptrix :) IP Serwera: pbsdm.sa-mp.pl:7777 90% modeli pojazdów są własnością Ungreez'a i Gagara z elementami Staśka (youtube.com/user/qretys) Autor budynku JRG: Mopsik_PL ŻADEN POJAZD JAK I BUDYNEK NIE JEST I NIE BĘDZIE NIGDZIE UDOSTĘPNIANY :)

 


Krystian Wołos
 
Data pliku video: 2015-05-29, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat białobrzeski – siedziba powiatu miesići się w mieście Białobrzegi. Powiat południowego Mazowsza, obejmujący zasięgiem miasto i gminę Białobrzegi stanowiące siedzibę powiatu, miasto i gminę Wyśmierzyce oraz gminy: Promna, Radzanów, Stara Błotnica i Stromiec. Powiat położony w Dolinie Pilicy, która została zatwierdzona jako Strefa Krajobrazu Chronionego - "Dolina Pilicy i Drzewiczki" i stanowi ona doskonałe miejsce wypoczynku mieszkańców aglomeracji warszawskiej.

  Powiat poszczycić się może doskonale rozwinięta gospodarką – na jego terenie działa wiele przedsiębiorstw i wytwórni, w tym ceniona wytwórnia napojów „Zbyszko”, czy znany producent obuwia – firma Stanley.

  Powiat położony jest na trasie drogi ekspresowej nr 7.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola