Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przetarg na kanalizację Suchej rozstrzygnięty

Data publikacji: 2018-03-16, Data modyfikacji: 2018-03-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Rozstrzygnięty został przetarg na budowę sieci kanalizacyjnej w miejscowości Sucha. Wykonawcą zadania będzie firma Arbud Sp. z o.o. z Radomia. Wartość kontraktu wynosi 5.958.686,38 zł. Do przetargu przystąpiło pięciu oferentów. Najlepszą ofertę złożyła firma Arbud. Przypomnijmy, że dopiero za drugim podejściem udało się wyłonić wykonawcę tego zadania. Poprzedni przetarg został unieważniony ze względu na zbyt wysokie ceny. Tym razem kwota zaproponowana przez firmę okazała się na tyle dobra, że przetarg został rozstrzygnięty. W najbliższym czasie podpisana zostanie umowa i rozpoczną się prace. Termin zakończenia całego zadania to 30 sierpnia 2019 r.

Pełna treść wiadomości na: bialobrzegi.pl/informator-gminny/aktualnosci/613-przetarg-na-kanalizacje-suchej-rozstrzygniety.html
bialobrzegi.pl, Źródło artykułu: bialobrzegi.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat białobrzeski – siedziba powiatu miesići się w mieście Białobrzegi. Powiat południowego Mazowsza, obejmujący zasięgiem miasto i gminę Białobrzegi stanowiące siedzibę powiatu, miasto i gminę Wyśmierzyce oraz gminy: Promna, Radzanów, Stara Błotnica i Stromiec. Powiat położony w Dolinie Pilicy, która została zatwierdzona jako Strefa Krajobrazu Chronionego - "Dolina Pilicy i Drzewiczki" i stanowi ona doskonałe miejsce wypoczynku mieszkańców aglomeracji warszawskiej.

  Powiat poszczycić się może doskonale rozwinięta gospodarką – na jego terenie działa wiele przedsiębiorstw i wytwórni, w tym ceniona wytwórnia napojów „Zbyszko”, czy znany producent obuwia – firma Stanley.

  Powiat położony jest na trasie drogi ekspresowej nr 7.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola