Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

VI Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich w Białobrzegach

 
W dniach 24-25 lutego w Hali Sportowej w Białobrzegach odbył się VI Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich. W tym roku do udziału zakwalifikowało się 20 zespołów. Patronat honorowy nad imprezą objęli: Starosta Białobrzeski Andrzej Oziębło, Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi Adam Bolek oraz Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Najlepsza w tegorocznych rozgrywkach okazała się drużyna PAPISY I SPÓŁA. Natomiast drugie miejsce zajęła grupa AGRO PŁYT TEAM, a trzecie STRAŻAK.

 


Mazowiecka TV
 
Data pliku video: 2018-02-26, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat białobrzeski – siedziba powiatu miesići się w mieście Białobrzegi. Powiat południowego Mazowsza, obejmujący zasięgiem miasto i gminę Białobrzegi stanowiące siedzibę powiatu, miasto i gminę Wyśmierzyce oraz gminy: Promna, Radzanów, Stara Błotnica i Stromiec. Powiat położony w Dolinie Pilicy, która została zatwierdzona jako Strefa Krajobrazu Chronionego - "Dolina Pilicy i Drzewiczki" i stanowi ona doskonałe miejsce wypoczynku mieszkańców aglomeracji warszawskiej.

  Powiat poszczycić się może doskonale rozwinięta gospodarką – na jego terenie działa wiele przedsiębiorstw i wytwórni, w tym ceniona wytwórnia napojów „Zbyszko”, czy znany producent obuwia – firma Stanley.

  Powiat położony jest na trasie drogi ekspresowej nr 7.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola